PROJEKTIMÜÜK

OMME pakub projektipõhised valgustuslahendusi nii kodudele kui ka väikestele ja suurtele ärihoonetele. Saame klienti nõustada nii salongis kui ka objektil. Meie projekte iseloomustab kvaliteetse ilu loomine. Arvestame valgustusprojekti tegemisel hoone arhitektuuri ja stiili, samuti valgustusvajadust igas konkreetses ruumis. Meil on iga kliendi jaoks piisavalt aega, et leida tema hoone või ruumi jaoks terviklik, kaunis ja väärtust tõstev valgustusprojekt. 

ERITELLIMUSED

Meil müügil olevaid valgusteid saab tellida e-poes müügil olevatest valgustitest erineva spetsifikatsiooniga. Valida saab lambikuplite ja -varjude värvust ning suurust; kaablite värvust ja pikkust; laerosettide kuju, materjali ja värvust ning muid valgusti osasid. 

Eritellimuse esitamiseks palume tulla OMME valgustisalongi või võtta valgustisalongiga ühendust e-posti või telefoni teel.

HULGIMÜÜK

OMME saab täita suuremahulisi tellimusi (hulgimüük) ning tellida saab ka valikut valgusteid, mis ei ole e-poe või salongi jaemüügis. Hinnapakkumise saamiseks palume võtta ühendust e-posti info@omme.ee või telefoni +372 5556 2955 teel. 

Soovi korral saate tutvuda esidatud kaubamärkide kataloogidega siin (allalaetavad PDF-formaadis):

KUTEK

TK LIGHTING 2022/2023

NOWODVORSKI

BRITOP

LOFTLIGHT BETOONIST VALGUSTITE KATALOOG 2023

LOFTLIGHT METALLIST VALGUSTITE KATALOOG 2023