OMME valgustisalongis müügil olevad kaubamärgid:


LOFTLIGHT paistab silma moodsajoonelise disaini, kvaliteedi, vormi- ja värvikülluse ning uuenduslike materjalide poolest. Nimelt valmib valik valgusteid käsitööna eriliselt selleks puhuks arendatud tavalisest vastupidavamast ja kergemast betoonist, mida valatakse mitmes eri toonis, leiate valikust ka sametiga kaetud ja metallist valgusteid, mille värvivalikusse kuulub kümneid trendikaid toone. LOFTLIGHTi tooted on palju kordi pärjatud nii kodumaiste kui ka rahvusvaheliste disainiauhindadega (nt Red Dot Award).


Christian Ortlieb unistas juba väikese poisina kirglikult enda juhitud, valitud, erilise kvaliteediga valgustitoomisest. Esimese lambi valmistas Christian 10-aastaselt ema sünnipäevakingituseks. Unistuse suurest tootmisest täitis Christian aastal 2010, kui asutas ettevõtte BRITOP. Christian Ortliebi valitult ja juhitult koosneb meeskond töösse üksnes tõelise kirega panustavatest inimestest.

Oma ala professionaalidena luuakse nii modernseid kui ka klassikalisi valgusteid, mis kestavad kaua, on esteetilised ja mööndusteta kvaliteetsed. Lisaks kvaliteedile on valgustite loomisel tähtsal kohal ka pilkupüüdvad vormid, toodete kvaliteet ja nende valmistamiseks kasutatavad väärikad materjalid (näiteks tamme- ja pöögipuit, metall).

NOWODVORSKI alustas kvaliteetvalgustite tootmist pereettevõttena aastal 1994. Valgusteid on laias valikus alates klassikalistest kuni modernseteni.

Tänapäevaks on ettevõtte suurepäraste tehniliste lahenduste, klientide rahulolule, heale hinna ja kvaliteedi suhtele ning populaarsetele disainidele kasvanud 360 töötajaga suurtootjaks.

NOWODVORSKI valikus on üle 1500 toote. Tootegruppidest on esindatud modernsed ja klassikalised disainvalgustid, kohtvalgustid, valgustid lastetuppa, vannituppa ja õue.

  

KUTEKi valgustitega saad osa elegantsi, kvaliteedi ja erakordsuse võlust.

KUTEKi rajasid Maciej ja Elźbieta, kes on valmistanud pilkupüüdvaid messingist valgusteid juba 30 aastat. Töökojas, mis rajati viimaks ellu unistust tõeliselt kaunistest valgustitest, kasutatakse kõige moodsamat tehnoloogiat kombineerituna kümnenditepikkuse kogemuse ja oma ala meistrite käest omandatud teadmistega.

FAMLIGHT on klaasist valgusteid käsitööna valmistav perefirma, mis on tegutsenud juba üle 20 aasta, jätkates Lõuna-Poola klaasipuhumise sajandite pikkust traditsiooni. Aga miks eelistada just käsitööna valminud toodet, võib FAMLIGHTi meeskonnalt küsida. Oma vastuses sellele küsimusele on nad veendunud, et terav silm märkaks tööstuslikult toodetud ja käsiööna valminud toodete vahet kiiresti, eelistades käsitööd kindlasti masinale: tööstuslikult toodetud klaas on puhutust õhem ja sageli hiljem peale kantud värviga, samas kui FAMLIGHT kasutab kohe värvitud klaasimassi, mis teeb toote kriimustuste suhtes vastupidavamaks. Puhutud klaasist valgustid on märgatavalt suursugusemad, leiavad nad. Lisaks on iga toode oma väikeste eripäradega, kordumatu.

FAMLIGHT pöörab erilist tähelepanu toodete detailidele, seda nii disaini kui ta teostuse poolelt: tegemist on ajas oma väärtust suurepäraselt säilitavate valgustitega.