Bränd

 • Britop Lighting

  Britop Lighting

  Christian Ortlieb unistas juba väikese poisina kirglikult enda juhitud, valitud, erilise kvaliteediga valgustitoomisest. Esimese lambi valmistas Christian 10-aastaselt ema sünnipäevakingituseks. Unistuse suurest tootmisest täitis Christian aastal 2010, kui asutas ettevõtte BRITOP. Christian Ortliebi valitult ja juhitult koosneb meeskond töösse üksnes tõelise kirega panustavatest inimestest.

  Oma ala professionaalidena luuakse nii modernseid kui ka klassikalisi valgusteid, mis kestavad kaua, on esteetilised ja mööndusteta kvaliteetsed. Lisaks kvaliteedile on valgustite loomisel tähtsal kohal ka pilkupüüdvad vormid, toodete kvaliteet ja nende valmistamiseks kasutatavad väärikad materjalid (näiteks tamme- ja pöögipuit, metall).

 • Famlight Glass Design

  Famlight Glass Design

  Need on käsitööna valminud klaasist valgustid, ainulaadsed ja detailideni viimistletud. Valguse ja klaasi koostoimes loovad need ruumis erilise atmosfääri, milles on tajuda elegantsi, kvaliteeti, ajatust ja hinnalisust. FAMLIGHTi valgustid panevad ruumid tõeliselt särama ja saavad iga kinnisvara väärtuslikuks osaks. Kõigil valgustitel saab vahetada lambipirne. 

 • Globo Lighting
 • Kutek
 • Loftlight

  Loftlight

  LOFTLIGHT paistab silma moodsajoonelise disaini, kvaliteedi, vormi- ja värvikülluse ning uuenduslike materjalide poolest. Nimelt valmib valik valgusteid käsitööna eriliselt selleks puhuks arendatud tavalisest vastupidavamast ja kergemast betoonist, mida valatakse mitmes eri toonis, leiate valikust ka sametiga kaetud ja metallist valgusteid, mille värvivalikusse kuulub kümneid trendikaid toone. LOFTLIGHTi tooted on palju kordi pärjatud nii kodumaiste kui ka rahvusvaheliste disainiauhindadega (nt Red Dot Award).

 • Nowodvorski Lighting

  Nowodvorski Lighting

  NOWODVORSKI alustas kvaliteetvalgustite tootmist pereettevõttena aastal 1994. Valgusteid on laias valikus alates klassikalistest kuni modernseteni.

  Tänapäevaks on ettevõtte suurepäraste tehniliste lahenduste, klientide rahulolule, heale hinna ja kvaliteedi suhtele ning populaarsetele disainidele kasvanud 360 töötajaga suurtootjaks.

  NOWODVORSKI valikus on üle 1500 toote. Tootegruppidest on esindatud modernsed ja klassikalised disainvalgustid, kohtvalgustid, valgustid lastetuppa, vannituppa ja õue.

 • TK Lighting